Doręczenie z lokalnej kwiaciarni. Najlepsi floryści wykonają i doręczą Twój bukiet.

Dostawa zawsze 0zł. Żadnych ukrytych kosztów i przejrzyste zasady.

Dodaj Swoje Wyznanie. Bilecik z Twoim tekstem zawsze gratis.


Bukiet Jak w Niebie

Bukiet Jak w Niebie

109,00 PLN 130,80 PLN
dostawa GRATIS

Szczęśliwy Bukiet

Szczęśliwy Bukiet

109,00 PLN 130,80 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Tęczowe Marzenie

Bukiet Tęczowe Marzenie

99,00 PLN 130,80 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Z Głębi Serca

Bukiet Z Głębi Serca

95,00 PLN 114,00 PLN
dostawa GRATIS

Najświeższy Bukiet Dnia

Najświeższy Bukiet Dnia

89,00 PLN 109,00 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Kwiatowego Dnia

Bukiet Kwiatowego Dnia

95,00 PLN 130,80 PLN
dostawa GRATIS

5 Róż

5 Róż

85,00 PLN 106,80 PLN
dostawa GRATIS

11 Róż+ Czekoladki

11 Róż+ Czekoladki

135,00 PLN 162,00 PLN
dostawa GRATIS

Kosz Bryza

Kosz Bryza

119,00 PLN 130,80 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Elegancja

Bukiet Elegancja

109,00 PLN 138,00 PLN
dostawa GRATIS

Bukiet Z Najlepszymi Życzeniami

Bukiet Z Najlepszymi Życzeniami

118,00 PLN 138,00 PLN
dostawa GRATIS

Piękny Storczyk

Piękny Storczyk

115,00 PLN 142,80 PLN
dostawa GRATIS

Kwiaciarnia_LublinDostawa w Lublinie i do 20km - GRATIS.


Nasza kwiaciarnia internetowa w Lublinie doręczy piękne i świeże kwiaty w Twoim imieniu. Doręczamy zupełnie za darmo, nie stosujemy dodatkowych opłat za doręczenie. Możesz zamówić kwiaty do Lublina lub do 20km. Chcesz wysłać kwiaty kurierem? Doręczamy z wykorzystaniem firm : Poczta Polska i DPD. Wysyłamy także kurierem z lokalnej kwiaciarni. Kwiatowa Wysyłka na pewno dostarczy Bliskiej Ci osobie wiele pozytywnych wrażeń.

Gwarancja ekspresowej dostawy. Doręczamy w całym Lublinie : Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa i do wszystkich innych części miasta.

Dodatkowo doręczymy do miejscowości takich jak m.in. Świdnik, Bogucin, Nałęczów, Niemce, Konopnica, Bełżyce, Łęczna.


Lublin miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce. Miasto jest stolicą województwa lubelskiego i centralnym ośrodkiem aglomeracji lubelskiej. Lublin to dziewiąte co do wielkości populacji miasto w Polsce, a drugie w Małopolsce. Jest też największe w kraju na wschód od Wisły. Pod względem powierzchni szesnaste. Położone na Wyżynie Lubelskiej nad Bystrzycą. W Lublinie jest wiele ciekawych zabytków. Kwiaciarnia Lublin to miejsce, gdzie zamówisz najlepsze kwiaty na Urodziny, Imieniny, Rocznicę czy Ślub. Kochamy kwiaty w Lublinie, pokochaj je i Ty!


Gwarancja jakości i świeżości kwiatów. Nasze kwiaty spełniają najsurowsze normy i możesz być pewien, że wysłany prezent do Lublina lub kwiatowa przesyłka będzie z pewnością wykonana pięknie i starannie zachowując przy tym najwyższe standardy sztuki florystycznej. Współpracujemy z najlepszymi florystami w Lublinie, tworząc piękne bukiety kwiatów na każdą okazję, którą możesz sobie tylko wymarzyć.


Ekspresowa płatność za kwiaty. Dysponujemy wieloma opcjami bezpiecznych płatności - bez problemu zapłacisz za zamówienie przelewem zwykłym, zagranicznym, czy kartą lub przelewem online. Polecamy szybkie przelewy z PAYU - kwota od razu powinna być u nas widoczna. Twoje dane są w pełni bezpieczne dzięki certyfikatowi SSL. Złóż zamówienie na kwiaty, a nasza kwiaciarnia w Lublinie zrealizuje je dla Ciebie.


Kwiaty na przeprosiny

Zdarza się nam niemiło zachować i przez to później staramy się jak najszybciej przeprosić bliskie nam osoby, które skrzywdziliśmy. Co w takim momencie dobrze jest uczynić? Pomocne okaże się przygotowanie na przeprosiny. Po pierwsze musimy dokładnie wiedzieć, co złego zrobiliśmy i jak powinniśmy to naprawić. Po drugie dobrze jest przemyśleć, jakie słowa dobrze jest użyć, aby nasze przeprosiny okazały się w pełni szczere i uzasadnione. Ostatni krok polega na pewnym prezencie, który moglibyśmy wręczyć bliskiej nam osobie w ramach przeprosin. Najlepiej jest w tym kierunku wykorzystać kwiaty Lublin, które na pewno zostaną miło odebrane. I warto o nich pamiętać, gdy przepraszamy każdą kobietę, bez względu na wiek i nasze kontakty z nią. Może to być narzeczona, żona, mama, siostra, jak i nawet obca nam osoba. Kwiaty są w stanie przełamać starania związane z przeprosinami. Dzięki nim damy dowód, że bardzo zależy nam na zawarciu porozumienia. Następnie liczy się jeszcze to, co powiemy drugiej osobie, czyli jak ją przeprosimy słownie. Trzeba przyznać, że słowa odgrywają tutaj bardzo istotną rolę. Ale kwiaciarnia Lublin sprawia, że o wiele łatwiej jest nam zabrać się do przeprosić. Dobrze więc szybko zamówić odpowiedni bukiet kwiatów na takie przeprosiny, który następnie wręczymy. Nie musimy czekać kilku dni czy dłużej, lecz w przeciągu kilku godzin bądź na następny dzień będziemy mogli uzyskać odpowiednie kwiaty. W ramach przeprosin możemy nawet zorganizować wysyłkę takich kwiatów do osoby, którą przepraszamy. Wystarczy tylko opłacić takie kwiaty, a następnie zaznaczyć w danych do wysyłki adres zamieszkania takiej bliskiej nam osoby. Na pewno również takie kwiaty z krótkim liścikiem będą wiele dla niej znaczyć. To już bardzo dobry wstęp na przeprosiny, więc warto się o niego postarać. Gdybyśmy o tym zapominali, to o wiele trudniej byłoby nam przejść do kolejnego etapu przeprosin. Jakie kwiaty najlepiej jest wybrać na przeprosiny? To kolejna kwestia, nad którą warto jest się chwilę zastanowić. Dzięki temu wybierzemy róże żółte, które zarówno dawniej, jak i dziś świetnie sprawdzają się na przeprosiny. Warto zauważyć, że trudno jest je zdobyć, natomiast wysyłka kwiatowa rozwiązuje ten problem. Dostarcza nam przeróżne kwiaty, róże, inne rodzaje, a zarazem umożliwia nam przygotowanie gotowych bukietów. Floryści dokładnie wiedzą, jakich kwiatów użyć, o jakich barwach i kształcie, aby stworzyły wspaniały bukiet na przeprosiny. Czasami więc wystarczy zaufać doświadczeniu takich pracowników kwiaciarni, a będziemy mogli przerosić z klasą, na najwyższym poziomie.